
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SUS (1.5W) |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Type: | Isolated Module |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 9V |
| Voltage - Input (Max): | 18V |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 130mA |
| Power (Watts): | - |
| Voltage - Isolation: | 500 V |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Features: | OCP |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Efficiency: | 76% |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 5-SMD Module |
| Size / Dimension: | 0.84" L x 0.48" W x 0.26" H (21.4mm x 12.2mm x 6.5mm) |
| Supplier Device Package: | - |
| Control Features: | - |
| Approval Agency: | - |
| Standard Number: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 250 | ||
| 500 |
Current price of SUS1R51212B is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
DC DC CONVERTER 12V 2W
DC DC CONVERTER 3.3V 2W
DIODE ZENER 15V 1.5W DO204AL
ROTARY ENCODER OPT 20PPR 4" CBL
DC DC CONVERTER 12V
XLAMP CMU LED WHITE