25HK-AP-120A050-CP-3A
DataSheet
25HK-AP-120A050-CP-3A PDF
Type Description
Series:-
Region Utilized:International
Form:Wall Mount (Class II)
Input Type:Multi-Blade (Included)
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:12V
Current - Output (Max):500mA
Power (Watts):6 W
No Load Power Consumption:100mW (Max)
Polarization:Positive Center
Applications:ITE (Commercial)
Efficiency:78.88%
Operating Temperature:0°C ~ 40°C
Output Connector:Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Cord Length:70.9" (1.80m)
Input Connector:Multi-Blade (Included)
Size / Dimension:2.54" L x 1.50" W x 1.37" H (64.5mm x 38.0mm x 34.8mm)