HLG-320H-42A
Description
LED DVR CC/CV AC/DC 38-45V 7.65A
DataSheet
HLG-320H-42A PDF
Type Description
Series:HLG-320H (320W)
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:38 ~ 45V
Current - Output (Max):7.65A
Power (Watts):321 W
Voltage - Isolation:3.75 kV
Dimming:-
Features:OCP, OTP, OVP, SCP
Ratings:IP65
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C
Efficiency:95%
Termination Style:Wire Leads
Size / Dimension:8.87" L x 3.54" W x 1.72" H (225.2mm x 90.0mm x 43.8mm)