LXV25-012SW
Description
LED DRIVER CV AC/DC 12V 2A
DataSheet
LXV25-012SW PDF
Type Description
Series:LXV25 (25W)
Package:Box
Part Status:Obsolete
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:12V
Current - Output (Max):2A
Power (Watts):25 W