CL240A10RC
Description
SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
DataSheet
CL240A10RC PDF
Circuit:SPST-NO (1 Form A)
Output Type:AC
Voltage - Input:90 ~ 250VAC
Voltage - Load:24 V ~ 280.0 V
Load Current:10 A