DR6760D25P
DataSheet
DR6760D25P PDF
Circuit:3PST-NO (3 Form A)
Output Type:AC, Zero Cross
Voltage - Input:4 ~ 32VDC
Voltage - Load:48 V ~ 600.0 V
Load Current:25 A