PFE380D25R
Description
SSR RELAY SPST-NO 25A 48-530V
DataSheet
PFE380D25R PDF
Circuit:SPST-NO (1 Form A)
Output Type:AC
Voltage - Input:15 ~ 32VDC
Voltage - Load:48 V ~ 530.0 V
Load Current:25 A