PFE240A25R
Description
SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V
DataSheet
PFE240A25R PDF
Circuit:SPST-NO (1 Form A)
Output Type:AC
Voltage - Input:18 ~ 36VAC
Voltage - Load:12 V ~ 280.0 V
Load Current:25 A