RGS1A23D30KGU
Description
SSR RELAY SPST-NO 30A 24-230V
DataSheet
RGS1A23D30KGU PDF
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Output Type:AC, Zero Cross
Voltage - Input:4 ~ 32VDC
Voltage - Load:24 V ~ 230.0 V
Load Current:30 A