DRA3P48D4R2
Description
RELAY SSR 480 V
DataSheet
DRA3P48D4R2 PDF
Circuit:3PST-NO (3 Form A)
Output Type:AC
Voltage - Input:4 ~ 6VDC
Voltage - Load:48 V ~ 510.0 V
Load Current:4.2 A