DR24D03XR
Description
SSR RELAY SPST-NO 3A 24-280V
DataSheet
DR24D03XR PDF
Circuit:SPST-NO (1 Form A)
Output Type:AC
Voltage - Input:4 ~ 32VDC
Voltage - Load:24 V ~ 280.0 V
Load Current:3 A