
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Attenuation Value: | 3dB |
| Frequency Range: | 0 Hz ~ 18.0 GHz |
| Power (Watts): | 2W |
| Impedance: | - |
| Package / Case: | SMA In-Line Module |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SQA-0180-03-SMA-02 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RF ATTENUATOR 10DB 50OHM SMA
RF ATTENUATOR 8DB 50OHM 0805
RF ATTENUATOR 2DB 50OHM SMA
12G-SDI BNC COAXIAL 75 OHM
HEX STANDOFF #4-40 SS 3/8"
SPACE QUALIFIED ATTENUATOR, 03 D
TVS DIODE