
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SMA |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Attenuation Value: | 2dB |
| Frequency Range: | 0 Hz ~ 18.0 GHz |
| Power (Watts): | 2W |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Package / Case: | SMA In-Line Module |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 50 |
Current price of M3933/25-28S is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SPACE QUALIFIED ATTENUATOR, 01DB
CRYOGENIC ATTENUATOR
RF ATTENUATOR 8DB DIE
HEATSINK 36.83X57.6X17.78MM T766
HEATSINK 45X45X10MM XCUT T766
RF ATTENUATOR 2DB 50OHM SMA
DC DC CONVERTER +/-9V 1W