
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SMA |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Attenuation Value: | 10dB |
| Frequency Range: | 0 Hz ~ 12.4 GHz |
| Power (Watts): | 2W |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Package / Case: | SMA In-Line Module |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 |
Current price of M3933/14-03N is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RF ATTENUATOR 8DB 50OHM 0805
RF ATTENUATOR 2DB 50OHM SMA
SPACE QUALIFIED ATTENUATOR, 01DB
SLIDE POT 10K OHM 0.25W TOP 45MM
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD
RF ATTENUATOR 10DB 50OHM SMA
MEMS OSC XO 72.0000MHZ CMOS SMD