PC2415RTN36
Manufacturer
Laird - Antennas
VIGOR # :
Description
RF ANT 2.4GHZ YAGI RP-TNC 36"
Catalog
RF Antennas
DataSheet
PC2415RTN36 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
RF Family/Standard:-
Frequency Group:UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band):2.4GHz
Frequency Range:2.4GHz ~ 2.5GHz