DISCW824M
Description
RF ANT 860MHZ DOME NMO BASE MT
DataSheet
DISCW824M PDF
Part Status:Active
RF Family/Standard:-
Frequency Group:UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band):860MHz
Frequency Range:824MHz ~ 896MHz
Return Loss:-
Gain:3dBi
Mounting Type:Base Mount
Height (Max):0.750" (19.05mm)