OC5150H-FNF
Manufacturer
Laird - Antennas
VIGOR # :
Description
RF ANT 5.5GHZ WHIP STR N FEM
Catalog
RF Antennas
DataSheet
OC5150H-FNF PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
RF Family/Standard:-
Frequency Group:SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band):5.5GHz
Frequency Range:5.15GHz ~ 5.85GHz