SQ1713PNF
Description
RF ANT 1.8GHZ PANEL CHAS MT
DataSheet
SQ1713PNF PDF
RF Family/Standard:-
Frequency Group:UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band):1.8GHz
Frequency Range:1.71GHz ~ 1.88GHz
Return Loss:-
Gain:3.5dBi
Power - Max:-
Features:-
Termination:-
Ingress Protection:-
Mounting Type:Chassis Mount
Height (Max):1.250" (31.75mm)