SQ1852PG12NF
Description
RF ANT 1.9GHZ PANEL CAB CHAS MT
DataSheet
SQ1852PG12NF PDF
RF Family/Standard:-
Frequency Group:UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band):1.9GHz
Frequency Range:1.85GHz ~ 1.99GHz
Return Loss:-
Gain:2.5dBi
Power - Max:-
Features:Cable - 305mm
Termination:N Type Female
Ingress Protection:-
Mounting Type:Chassis Mount
Height (Max):0.866" (22.00mm)