BB8065CR
Manufacturer
Laird - Antennas
VIGOR # :
Description
RF ANT 836MHZ WHIP STR NMO BASE
Catalog
RF Antennas
DataSheet
BB8065CR PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
RF Family/Standard:-
Frequency Group:UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band):836MHz
Frequency Range:806MHz ~ 866MHz