S5151290P12NF
Manufacturer
Laird - Antennas
VIGOR # :
Description
RF ANT 5.5GHZ SECTOR CAB BRK 12"
Catalog
RF Antennas
DataSheet
S5151290P12NF PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
RF Family/Standard:-
Frequency Group:SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band):5.5GHz
Frequency Range:5.15GHz ~ 5.85GHz
Antenna Type:Sector
Number of Bands:1
VSWR:2
Return Loss:-
Gain:12dBi
Power - Max:-
Features:Cable - 305mm