14-CBSA-3.0X5.0X0.13
Description
RF SHIELD 3" X 5" THROUGH HOLE
DataSheet
14-CBSA-3.0X5.0X0.13 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.130" (3.30mm)
Length - Overall:5.000" (127.00mm)
Width - Overall:3.000" (76.20mm)