49L-CBSA-1.0X1.75X0.4
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 1" X 1.75" T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
49L-CBSA-1.0X1.75X0.4 PDF
Type Description
Series:40-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Length - Overall:1.750" (44.45mm)
Width - Overall:1.000" (25.40mm)