14R-CBSA-4.0X6.0X0.13
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 4" X 6" THROUGH HOLE
Catalog
RF Shields
DataSheet
14R-CBSA-4.0X6.0X0.13 PDF
Type Description
Series:10-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.130" (3.30mm)
Length - Overall:6.000" (152.40mm)
Width - Overall:4.000" (101.60mm)