44-CBSASV-1.0X5.0X0.4
Description
RF SHIELD 1" X 5" THROUGH HOLE
DataSheet
44-CBSASV-1.0X5.0X0.4 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Length - Overall:5.000" (127.00mm)
Width - Overall:1.000" (25.40mm)