44-CBSFP-1.5X2.0X0.4
Description
RF SHIELD 1.5" X 2" THROUGH HOLE
DataSheet
44-CBSFP-1.5X2.0X0.4 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Length - Overall:2.000" (50.80mm)
Width - Overall:1.500" (38.10mm)