84-CBSF-3.0X7.5X1.0
Description
RF SHIELD 3" X 7.5" THROUGH HOLE
DataSheet
84-CBSF-3.0X7.5X1.0 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:1.000" (25.40mm)
Length - Overall:7.500" (190.50mm)
Width - Overall:3.000" (76.20mm)