20X-CBS-0.75X2.25X0.235
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 0.75" X 2.25" SMD
Catalog
RF Shields
DataSheet
20X-CBS-0.75X2.25X0.235 PDF
Type Description
Series:20-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Cover
Height - Overall:0.235" (5.97mm)
Length - Overall:2.250" (57.15mm)
Width - Overall:0.750" (19.05mm)