S142APPT115
Manufacturer
Carlo Gavazzi
VIGOR # :
Description
PHOTO AMP 1 CH 2PNP
Catalog
Amplifiers
DataSheet
S142APPT115 PDF
Type Description
Series:S142
Package:Box
Part Status:Active
Amplifier Type:General Purpose
Voltage - Supply:115V
Output Type:Relay
Current - Supply:100 mA
Operating Temperature:-20°C ~ 50°C