SV150724
Manufacturer
Carlo Gavazzi
VIGOR # :
Description
LVL RLY CAP SPDT 24VDC
Catalog
Amplifiers
DataSheet
SV150724 PDF
Type Description
Series:SV
Package:Box
Part Status:Active
Amplifier Type:General Purpose
Voltage - Supply:24VDC
Output Type:Relay
Current - Supply:15 mA
Operating Temperature:-20°C ~ 50°C