RPSTL24M-100-650
Manufacturer
Tycon Systems, Inc.
VIGOR # :
Description
REMOTEPRO 24V 100W CONTINUOUS RE
Catalog
Solar Cells
DataSheet
RPSTL24M-100-650 PDF
Type Description
Series:RPSTLxxM RemotePro®
Package:Box
Part Status:Obsolete
Power (Watts) - Max:650 W
Current @ Pmpp:-
Voltage @ Pmpp:24 V
Current - Short Circuit (Isc):-
Type:-
Voltage - Open Circuit:-
Operating Temperature:-30°C ~ 60°C
Package / Case:Cells
Size / Dimension:79.000" L x 66.000" W (2006.60mm x 1676.40mm)