
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 950 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Tape Type: | Adhesive Transfer |
| Adhesive: | Acrylic, 300 |
| Backing, Carrier: | Liner |
| Thickness: | 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm) |
| Thickness - Adhesive: | 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm) |
| Thickness - Backing, Carrier: | - |
| Width: | 2.00" (50.80mm) |
| Length: | 3.00" (76.20mm) |
| Color: | Clear |
| Usage: | - |
| Temperature Range: | 180°F (82°C) Max |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2 |
Current price of 3M 950 2" X 3"-50 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TAPE POLYETHYLENE CLEAR 7"X 5YDS
TAPE DBL COAT BLK 1/2"X 7" 25/PK
TAPE DBL COATED CLR 5/16"X 60YDS
RES 7M OHM 1% 1W AXIAL
XTAL OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS
HERM RECP
TAPE ADHSV TRNSFR 2"X 3" 50/RL