
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 5421 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Tape Type: | Polyethylene |
| Adhesive: | Rubber |
| Backing, Carrier: | UHMW Polyethylene |
| Thickness: | 0.0067" (6.7 mils, 0.170mm) |
| Thickness - Adhesive: | 0.0017" (1.7 mils, 0.043mm) |
| Thickness - Backing, Carrier: | 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm) |
| Width: | 3.78" (96.00mm) |
| Length: | 108' (32.9m) 36 yds |
| Color: | Clear |
| Usage: | - |
| Temperature Range: | -30°F ~ 225°F (-34°C ~ 107°C) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 3M 5421 3.78" X 36YD is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TAPE MASK NAT 3 1/2" DIA 100/RL
TAPE DBL 1 1/2"X 7 1/4" 100/RL
TAPE REFLECTIVE GRN 5"X 6" 25/PK
MEMS OSC XO 4.0960MHZ H/LV-CMOS
A-SERIES DC TO HVDC CONVERTER, S
TAPE POLYETHYLENE 3.78"X 36YD
LRTBGFTG-U5U9-1+AWA5-67+S9T5-67-20-L-ZC
LED RGB 6PLCC SMD