PPX02V100
Manufacturer
Bartovation
VIGOR # :
Description
PEROXIDE TEST STRIPS, LOW LEVEL,
Catalog
Accessories
DataSheet
PPX02V100 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bottle
Part Status:Active
Type:Specialized
Accessory Type:Test Strips
For Use With/Related Products:-
Specifications:0 ~ 100ppm
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
940-912E
940-912E
CALIBRATION ADAPTER CABLE
PWQ09V50
PWQ09V50
PHOSPHOROUS AND PHOSPHATE DETECT
CXT170
CXT170
CASE PELICAN HARD 170 SERIES
500R07S5R1BV4T
500R07S5R1BV4T
CAP CER 5.1PF 50V C0G/NP0 0402
0402YA2R7CAT2A
0402YA2R7CAT2A
CAP CER 2.7PF 16V NP0 0402