UTP28SP10IN/N
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
COPPER PATCH CORD CBL PLUG
Catalog
Unclassified
DataSheet
UTP28SP10IN/N PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FXWYL7575YAM091
FXWYL7575YAM091
CABLE ASSEMBLY FIBER OPTIC
ICP-F50ZV
ICP-F50ZV
IC CIRCUIT PROTECTOR
KT1612A19200AER18TAT
KT1612A19200AER18TAT
OSC TCXO 19.200MHZ CLPD SNWV SMD
NTE6084
NTE6084
R-SCHOTTKY RECT.CATH CASE
KJB6T15W19JB
KJB6T15W19JB
CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
CABLE FFC 28POS 0.50MM 12"