BU-P5697-36
Description
CBL ASSY BNC PLUG RG58C 36"
DataSheet
BU-P5697-36 PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:36.00" (914.40mm)
Cable Type:RG-58C
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Features:Shielded
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C