A-1PA-178-150N2
Description
CBL ASSY UMCC PLUG RG178 5.906"
DataSheet
A-1PA-178-150N2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
2nd Contact Gender:Female
Length:5.906" (150.00mm)
Cable Type:RG-178
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz
Color:Natural
Features:Shielded
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C