FJH-50-D-07.69-4
DataSheet
FJH-50-D-07.69-4 PDF
Number of Conductors:50
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:7.690" (195.33mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 48POS 0.50MM 4"