24PTFESTRORA1000
Description
HOOKUP STRN 24AWG 600V ORG 1000'
DataSheet
24PTFESTRORA1000 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:24 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.045" (1.14mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:1000.0' (304.8m)
Voltage:600V
Operating Temperature:200°C