VJ9097Y223MFAAI34
DataSheet
VJ9097Y223MFAAI34 PDF
Part Status:Obsolete
Capacitance:0.022 µF
Tolerance:±20%
Voltage - Rated:50V
Temperature Coefficient:X7R
Operating Temperature:-55°C ~ 150°C