564RC0JAJ602EF3R3D
Description
CAP CER 3.3PF 6KV C0J RADIAL
DataSheet
564RC0JAJ602EF3R3D PDF
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Capacitance:3.3 pF
Tolerance:±0.5pF
Voltage - Rated:6000V (6kV)
Temperature Coefficient:C0J
Operating Temperature:-25°C ~ 105°C