OD4020-12MBXC10A
Description
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
DataSheet
OD4020-12MBXC10A PDF
Type Description
Series:OD4020
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 40mm L x 40mm H
Width:20.00mm