AB9300B1323
Description
9300 MHZ CAVITY BANDPASS FILTER
DataSheet
AB9300B1323 PDF
Part Status:Active
Frequency:9.3GHz Center
Bandwidth:2.6GHz
Filter Type:Band Pass
Ripple:-
Insertion Loss:1dB
Mounting Type:Chassis Mount
Package / Case:Module, SMA Connectors
Size / Dimension:3.030" L x 0.590" W (76.96mm x 14.99mm)
Height (Max):0.350" (8.89mm)