SZM4F85A
Description
TVS DIODE 400W 85V 2.2V SOD-123F
DataSheet
SZM4F85A PDF
Bidirectional Channels:-
Voltage - Reverse Standoff (Typ):85V
Voltage - Breakdown (Min):-
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:2.2V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):-
Power - Peak Pulse:400W
Capacitance @ Frequency:-
Operating Temperature:-55°C ~ 150°C (TJ)