
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Mini-Com® |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Style: | Double Gang |
| Type: | Faceplate |
| Number of Ports: | 4 |
| Port Direction: | Angled/Sloped |
| Color: | White, Off |
| Features: | Label Cover/Holder with Labels |
| For Use With/Related Products: | Mini-Com® Series (Flat, Sloped, Sloped Recessed or Blank) |
| Length: | 2.650" (67.31mm) |
| Width: | 3.705" (94.10mm) |
| Depth: | 1.220" (31.00mm) |
| Material: | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Material Flammability Rating: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CFFPEBSL4IW is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MOD BOX SMD 2PORT IVORY
FACEPLATE SLOPE MINI 2-POS 50X50
FP KT,LBL,DBLGNG,12P,E.IVY,KL
RES 340 OHM 1W 1% WW AXIAL
CAP CER 2.2UF 100V X7R RADIAL
ERC-55-200 28K .1% T-9 RNC60J280
FACEPLATE DBL GANG 4PORT WHITE