
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 504248 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Connector Type: | Plug, Center Strip Contacts |
| Number of Positions: | 34 |
| Pitch: | 0.016" (0.40mm) |
| Number of Rows: | 2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Features: | Solder Retention |
| Contact Finish: | Gold |
| Contact Finish Thickness: | - |
| Mated Stacking Heights: | 0.8mm |
| Height Above Board: | 0.023" (0.59mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 5042483410 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CONN SOCKET 80POS SMD GOLD
CONN RCPT 70POS SMD GOLD
CONN HDR 16POS SMD GOLD
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS
RES MF 0.6W 1% AXIAL
AC/DC CONVERTER +/-15V 15W
CONN PLUG 34POS SMD GOLD