
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Omnimate LSF-SMT |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 7 |
| Pitch: | 0.150" (3.81mm) |
| Mating Orientation: | 45° (135°) Angle with Board |
| Current: | 12 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 16-24 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screwless - Push Button Clamp |
| Features: | - |
| Color: | Black |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 190 | ||
| 380 | ||
| 570 | ||
| 950 | ||
| 1330 | ||
| 1900 | ||
| 4750 |
Current price of 1888500000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 4POS SIDE ENT 7.5MM PCB
PCB TERMINAL
TERM BLK 10P SIDE ENTRY 5MM PCB
DC DC CONVERTER 40V 25W
TERM BLOCK 7POS 45DEG 3.81MM PCB
DC DC CONVERTER 15V 150W
DC DC CONVERTER 85V 50W