
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASCO |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 75 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 5mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of ASCO2-75.000MHZ-EK-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 47.9980MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 172.753867MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 8.0000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 75.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 644.53125MHZ LVPECL