BCR12KM-12LBA8#B00
Description
TRIAC, 600V, 12A
DataSheet
BCR12KM-12LBA8#B00 PDF
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max):-
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm):-