
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Transistor Type: | NPN |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 22V |
| Frequency - Transition: | 4.3GHz |
| Noise Figure (dB Typ @ f): | - |
| Gain: | 8.5dB ~ 9.5dB |
| Power - Max: | 3W |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 20 @ 100mA, 5V |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 400mA |
| Operating Temperature: | 200°C (TJ) |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Package / Case: | 55BT |
| Supplier Device Package: | 55BT |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 23A005 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SWITCH ROCKER DIP SPST 25MA 24V
CONN PLUG FMALE 11P GOLD SLD CUP
IC REG LINEAR 1.75V 200MA 4USP
RF TRANS NPN 22V 4.3GHZ 55BT